Święto Ceramiki NA ŻYWO

Święto Ceramiki NA ŻYWO – o nowych kształtach i dekoracjach od 10:00

Dzięki współpracy Portalu Bolec.Info z Zakładami Ceramicznymi „BOLESŁAWIEC” Święto Ceramiki odbędzie się także w internecie. To będzie pierwsze w historii tego typu wydarzenie promujące bolesławiecka ceramikę i miasto Bolesławiec.

Naszą pierwszą transmisję rozpoczynającą wspólne świętowanie z Zakładami Ceramicznymi „BOLESŁAWIEC” przeprowadzimy prosto ze sklepu firmowego.

Będziecie mieli okazję dowiedzieć się wiele o nowych kształtach i dekoracjach przygotowanych przez największego producenta ceramiki w Bolesławcu.

Nasze transmisje możecie śledzi na łamach Portalu Bolec.Info oraz w facebooku: Facebook Bolec.Info, FB Zakłądy Ceramiczne „BOLESŁAWIEC”, FB Miasto Ceramiki oraz FB Bobrzanie.pl, a także na kanałach YouTube.

Początek naszej pierwszej relacji NA ŻYWO już w środę o godzinie 10:00.