Święto Ceramiki NA ŻYWO

Święto Ceramiki NA ŻYWO – sklep internetowy od kuchni

Pinterest LinkedIn Tumblr

Dzięki współpracy Portalu Bolec.Info z Zakładami Ceramicznymi “BOLESŁAWIEC” Święto Ceramiki odbywa się także w internecie. To  pierwsze w historii tego typu wydarzenie promujące bolesławiecka ceramikę i miasto Bolesławiec.

W naszej pierwszej transmisji rozpoczynającej wspólne świętowanie z Zakładami Ceramicznymi “BOLESŁAWIEC” mówiliśmy o sklepie firmowym i kiermaszu Zakładów Ceramicznych “BOLESŁAWIEC”. W drugiej opowiemy i pokażemy jak “od kuchni” działa sklep internetowy tego największego producenta ceramiki w Bolesławcu.

Nasze transmisje możecie śledzić na łamach Portalu Bolec.Info oraz w facebooku: Facebook Bolec.Info, FB Zakłądy Ceramiczne “BOLESŁAWIEC”, FB Miasto Ceramiki oraz FB Bobrzanie.pl, a także na kanałach YouTube.

Święto Ceramiki NA ŻYWO – o nowych kształtachŚwięto Ceramiki NA ŻYWO – o nowych kształtach

Nie rób z siebie mięty!

Write A Comment

Przeczytaj poprzedni wpis:
Zestaw ślubny – naprawdę wyjątkowy!

Zakłady Ceramiczne "Bolesławiec" sp. z.o.o. przygotowały dla Państwa na każdy dzień Bolesławieckiego Święta Ceramiki jedną prezentację dekoracji. Dzisiaj prezentujemy serwis...