Święto Ceramiki NA ŻYWO

Poznańskie projekty z Bolesławca – NA ŻYWO!

Pinterest LinkedIn Tumblr

Świętowanie trwa. O godzinie 15:30 zapraszamy Was na kolejną transmisję NA ŻYWO!

Gościem Bolec.Info będzie Łukasz Stawarski, projektant z Poznania, który współtworzy nowości w ofercie Zakładów Ceramicznych “BOLESŁAWIEC”. Zobaczycie nowe wzory i kształty! Pokażemy Wam także to, co dzieje się na bolesławieckim rynku, ZAPRASZAMY!

Dzięki współpracy Portalu Bolec.Info z Zakładami Ceramicznymi “BOLESŁAWIEC” Święto Ceramiki odbywa się także w internecie. To  pierwsze w historii tego typu wydarzenie promujące bolesławiecka ceramikę i miasto Bolesławiec.

W naszych poprzednich transmisjach pokazywaliśmy sklep firmowy oraz kiermasz Zakładów Ceramicznych “BOLESŁAWIEC” a także zajrzeliśmy za kulisy funkcjonowania sklepu internetowego. Dzisiejsza transmisja będzie wyjątkowa – będziemy w fabryce i pokażemy Wam krok po kroku jak powstaje przepiękna, bolesławiecka ceramika.

Nasze transmisje możecie śledzić na łamach Portalu Bolec.Info oraz w facebooku: Facebook Bolec.Info, FB Zakłądy Ceramiczne “BOLESŁAWIEC”, FB Miasto Ceramiki oraz FB Bobrzanie.pl, a także na kanałach YouTube.

Poprzednie transmisje w ramach Święta Ceramiki NA ŻYWO:

Święto Ceramiki NA ŻYWO: Jak powstaje ceramika?

Święto Ceramiki NA ŻYWO – o nowych kształtachŚwięto Ceramiki NA ŻYWO – o nowych kształtach

Święto Ceramiki NA ŻYWO – sklep internetowy od kuchni

Nie rób z siebie mięty!

Write A Comment

Przeczytaj poprzedni wpis:
Święto Ceramiki NA ŻYWO: Jak powstaje ceramika?

O godzinie 10:00 wyjątkowa transmisja - pokażemy Wam jak powstaje przepiękna, bolesławiecka ceramika. Dzięki współpracy Portalu Bolec.Info z Zakładami Ceramicznymi...