Święto Ceramiki NA ŻYWO

Elegancka i nietypowa seria naczyń ŁÓDKI

Pinterest LinkedIn Tumblr

Prezentujemy Państwu serię naczyń „ŁÓDKI” w dwóch dekoracjach

Seria miseczek i półmisków „ŁÓDKI” Zakładów Ceramicznych „BOLESŁAWIEC” Sp. z o.o. to oferta skierowana głównie na rynki wschodnie.

Nawiązuje ona kształtami do dalekowschodnich, smukłych łódek, używanych przez ludzi jako forma transportu od wielu dziesiątków lat.

Na półmiskach można podawać m.in. dania obiadowe, ale również ciasta, wędliny czy sery. Podłużny kształt naczynia jest dostosowany do serwowania ryb o wąskim kształcie np.pstrągów. Tworzą one komplety z podłużnymi miseczkami. Półmisek dzielony służy do podawania drobnych owoców i przekąsek oraz sałatek. Może być on uzupełniony trójkątnymi miseczkami.

Naczynia mogą znaleźć swoje miejsce również w domach o innych kulturach stołu. Posiadają podłużne kształty z łagodnymi łukami.

Naczynia zaprojektowane przez Martę Małoszyc zaprezentowane są w dekoracji A1229 Aleksandy Pierzchalskiej i dekoracji D 1248 Beaty Danielewicz. Wszystkie prezentowane naczynia są dostępne w ofercie Zakładów Ceramicznych „BOLESŁAWIEC” Sp. z o.o. również w tradycyjnych dekoracjach. Tradycyjne dekoracje na tym kształcie: https://ceramicboleslawiec.com.pl/ksztalty/seria-lodki/

Więcej informacji na stronie internetowej Zakładów Ceramicznych „Bolesławiec”

Telefon kontaktowy: +48 75 732 41 67,

od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 – 15.00,

from Monday to Friday from 7.00 a.m. to 3.00 p.m.

Kontakt mailowy na adres: bok@zcbsklep.pl

(Tekst zlecony przez Zakłady Ceramiczne „BOLESŁAWIEC”)

Nie rób z siebie mięty!

Write A Comment