Święto Ceramiki NA ŻYWO

NA ŻYWO: Gdzie kupić ceramikę poza Polską?

Pinterest LinkedIn Tumblr

W trakcie naszej transmisji NA ŻYWO połączyliśmy sie z Twilą Abrams, która prowadzi sklep z ceramiką w USA.

To już kolejny dzień świętowania. O godzinie 15:30 transmisja NA ŻYWO w języku angielskim.

W trakcie rozmowy o dystrybucji produktów Zakładów Ceramicznych “BOLESŁAWIEC” poza granice kraju połączyliśmy się z Twilą Abrams, która w USA prowadzi sklep Pottery Avenue.

Dzięki współpracy Portalu Bolec.Info z Zakładami Ceramicznymi “BOLESŁAWIEC” Święto Ceramiki odbywa się także w internecie. To  pierwsze w historii tego typu wydarzenie promujące bolesławiecka ceramikę i miasto Bolesławiec.

W naszych poprzednich transmisjach pokazywaliśmy sklep firmowy oraz kiermasz Zakładów Ceramicznych “BOLESŁAWIEC”, zajrzeliśmy za kulisy funkcjonowania sklepu internetowego, byliśmy w fabryce i pokazaliśmy Wam krok po kroku jak powstaje przepiękna, bolesławiecka ceramika. Rozmawialiśmy także z projektantem z Poznania, który stworzył niesamowite wzory dla ZC “BOLESŁAWIEC”.

Nasze transmisje możecie śledzić na łamach Portalu Bolec.Info oraz w facebooku: Facebook Bolec.Info, FB Zakłądy Ceramiczne “BOLESŁAWIEC”, FB Miasto Ceramiki oraz FB Bobrzanie.pl, a także na kanałach YouTube.

Poprzednie transmisje w ramach Święta Ceramiki NA ŻYWO:

Święto Ceramiki NA ŻYWO: Ceramika poza Bolesławcem? Gdzie?

Święto Ceramiki NA ŻYWO: poznańskie projekty z Bolesławca

Święto Ceramiki NA ŻYWO: Jak powstaje ceramika?

Święto Ceramiki NA ŻYWO – o nowych kształtachŚwięto Ceramiki NA ŻYWO – o nowych kształtach

Święto Ceramiki NA ŻYWO – sklep internetowy od kuchni

————

Festival of Ceramics LIVE – see what is happening in Bolesławiec this week! [ENGLISH]]

26th Festival of Ceramics is happening now in Bolesławiec, Poland. This broadcast ran from the city of ceramics (by Bolec.Info – local newspaper). At 3:30 CET we connected from Bolesławiec with Twila Abrams (Pottery Avenue) who cooperates with Zakłady Ceramiczne “BOLESŁAWIEC” and covers U.S. market. We took a look at Twila’s store as well!

Broadcast in English.

Nie rób z siebie mięty!

Write A Comment

Przeczytaj poprzedni wpis:
Święto Ceramiki NA ŻYWO: Ceramika poza Bolesławcem? Gdzie?

O godzinie 10:00 opowiemy Wam, gdzie poza Bolesławcem, znajdziecie ceramikę od Zakładów Ceramicznych "BOLESŁAWIEC". Świętowanie trwa. O godzinie 10:00 zapraszamy...