Święto Ceramiki NA ŻYWO

Święto Ceramiki NA ŻYWO – sklep internetowy od kuchni

Dzięki współpracy Portalu Bolec.Info z Zakładami Ceramicznymi „BOLESŁAWIEC” Święto Ceramiki odbywa się także w internecie. To  pierwsze w historii tego typu wydarzenie promujące bolesławiecka ceramikę i miasto Bolesławiec.

W naszej pierwszej transmisji rozpoczynającej wspólne świętowanie z Zakładami Ceramicznymi „BOLESŁAWIEC” mówiliśmy o sklepie firmowym i kiermaszu Zakładów Ceramicznych „BOLESŁAWIEC”. W drugiej opowiemy i pokażemy jak „od kuchni” działa sklep internetowy tego największego producenta ceramiki w Bolesławcu.

Nasze transmisje możecie śledzić na łamach Portalu Bolec.Info oraz w facebooku: Facebook Bolec.Info, FB Zakłądy Ceramiczne „BOLESŁAWIEC”, FB Miasto Ceramiki oraz FB Bobrzanie.pl, a także na kanałach YouTube.

Święto Ceramiki NA ŻYWO – o nowych kształtachŚwięto Ceramiki NA ŻYWO – o nowych kształtach